Potocka Apartamenty

potocka-banner

Na Żoliborzu Dziennikarskim, w rejonie Parku Kępa Potocka, przy ulicy Potockiej, powstanie  wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa – Potocka Apartamenty . Kameralny budynek   wyróżniający się ciekawymi  apartamentami na 5 kondygnacjach nadziemnych  i lokalem usługowym na parterze .

Wszystkie apartamenty będą miały przeszklenia na pełną wysokość kondygnacji, sięgającej do  3 metrów wysokości.  Do wszystkich apartamentów na piętrach przynależeć będą tarasy, a na parterze ogródki , które sprawią że Potocka Apartamenty będzie wyjątkowym  miejscem do odpoczynku.
Do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny parking z miejscami postojowymi i stanowiskiem rowerowym.

Bardzo dobra lokalizacja Inwestycji zapewni bezpośrednie połączenie komunikacyjne z dowolną częścią Warszawy. Najbliższy przystanek autobusowy zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, linie tramwajowe w odległości 6 min, a stacja Metra Marymont oddalona będzie od Inwestycji o 15 minut.

 

potocka-front-content-full-width

 

Inwestycja będzie  realizowana na działce stanowiącej własność Inwestora, co sprawi że przyszli nabywcy nie będą musieli borykać się z opłatami związanymi użytkowaniem  wieczystym.

Strona inwestycji: www.potocka-apartamenty.pl